Символіка дошкільного навчального закладу "Зірочка"

/Files/images/IMG.jpgМалюк приходить до дитячого садка...

Відразу перед нами, дорослими, виникає питання: що зробити, щоб наш дитячий садок став для нього улюбленим, наповненим чудесами та перетворюваннями, як зробити його життя в садочку цікавим?

Дошкільний навчальний заклад № 8 «Зірочка» - це маленька країна з маленькими громадянами, тепла і по-домашньому затишна. Зранку наше приміщення наповняється життєрадісними голосами дітей. Одні з них ще привикають до нової домівки, другі почувають себе в ній впевнено, вільно, а треті готуються до вступу до школи.

Ми віримо в просту істину:

Якщо дитина оточена дружелюбністю, вона знає, що світ - це чудове місце.

Дитинство – чудовий світ, її мешканці – діти. Цю країну не можна знайти на карті, вона уявна, але в ній відбуваються досить реальні та важливі справи. Наш дошкільний навчальний заклад також маленька країна зі своїм ім’ям, історією, звичаями, символікою.


Емблема дошкільного закладу

/Files/images/DSC03367.JPG

Емблемою ДНЗ ми обрали образ маленької дитини з привітним виразом обличчя – узагальненим портретом дитинства, який упевнено та сміло поспішає вперед, в майбутнє. Підняті до гори руки дитини свідчать про миролюбні наміри та сподівання на придбання нових друзів: "Я вітаюся з Вами і тисну Вашу руку! Ми – друзі! В мене все складається і у Вас буде все гаразд!" Посмішка та добрий погляд «дітей –зірочок» адресовані всім, кого вони зустрічають на своєму шляху.

Дошкільний навчальний заклад "Зірочка" - це виток любові, добра, турботи, надії, що закладаються в вихованцях і відображаються з роками в їхніх справах.


Девіз: «Крок за кроком – тільки вперед.

Іти на роботу з радістю, а повертатися з гордістю!»


Прапор дошкільного закладу

Прапор ДНЗ виготовлений із шовку та вишитий руками нашого вихователя Білик Наталії Олександрівни. В основу прапора покладено сім кольорів, кожен з яких має своє значення. /Files/images/IMG_0001.jpg

Червоний – діти

Бузковий – сім’я

Рожевий – дитсадок

Жовтий – взаємозв’язок

Зелений – здоров’я та безпека

Блакитний – розвиваюче середовище

Бірюзовий – індивідуальність

Жінка, яка впевнено, крок за кроком веде дитину у світ життя, символізує злагоджену роботу батьків та педагогів нашого навчального закладу.


Логотип дошкільного закладу

/Files/images/logo.gif Логотипом ДНЗ, який допомагає нам презентувати себе на сайті в Інтернеті, ми обрали чарівну, веселу зірочку, яка своєю щирою посмішкою символізує прозорість, відкритість, відвертість, доброзичливість нашого закладу. Багатогранна зірка своєю кількістю промінців надихає на народження нових ідей, прагнення до нових відкриттів.

Кожна дитина сподівається, що саме вона є тим самим скарбом, здоров’я якого хоче зміцнювати й примножувати кожний дорослий, що знаходиться поруч. Надією також сповнені батьки наших вихованців, які впевнені в своєму виборі щодо дитячого закладу та «дорослих друзів» для своїх малюків. Саме ця надія і надихнула нашого музичного керівника Сидорову Тетяну Володимирівну до написання гімну для дитячого навчального закладу «Зірочка».

А віддячать діти своїм старанням і прагненням пізнавати. Знання та мудрість накопичуються з роками та розмножуються в наступних поколіннях. Дитина – це провідник між теперішнім та майбутнім. Майбутнє створюватимуть сьогоднішні діти – майбутні спеціалісти. На кожній сходинці свого життєвого шляху їх чекатимуть певні випробовування. У них попереду цікавий шлях пізнання.


Наш гімн

Ранок викликає - треба поспішати
В дитсадок з батьками йдуть усі малята
Тут нас чекають гойдалки веселі
Ляльки і зайчата, коні, каруселі.

Приспів:

"Зірочка" - наш рідний дитсадок
Де ми ростимо, як квіти.
Всіх, хто тут виховує діток,
Будемо пам'ятати і любити.

Є театр ляльковий, всім навкруг знайомий.
Казочку дарує малюкам чудову.
Тут ми "крок за кроком" залюбки вивчаємо.
Весело танцюємо, мріємо, співаємо.

Приспів:

"Зірочка" - наш рідний дитсадок
Де ми ростимо, як квіти.
Всіх, хто тут виховує діток,
Будемо пам'ятати і любити.

Все у нас чудово, час минає скоро.
Станемо дорослі, підемо до школи.
Будемо науки в школі ми вивчати,
Наш садок рідний довго пам'ятати.

Приспів:

"Зірочка" - наш рідний дитсадок
Де ми ростимо, як квіти.
Всіх, хто тут виховує діток,
Будемо пам'ятати і любити.

Кiлькiсть переглядiв: 1123

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.