Додаткові освітні послуги

Типовий навчальний план нашого дошкільного закладу складається з інваріантної частини, сформованої на державному рівні, яка забезпечує компетентність дитини згідно з вимогами Базового компонента дошкільної освіти в Україні, варіативної частини, у якій передбачено додаткові індивідуальні та групові заняття за варіативними програмами.

Варіативна складова конкретизована дошкільним навчальним закладом відповідно до статуту з урахуванням особливостей мікрорайону, запитів батьків, індивідуальних потреб дитини.

З метою всестороннього розвитку наших вихованців, а також враховуючи побажання батьків, ДНЗ № 8 «Зірочка» пропонує додаткові освітні послуги безкоштовні.

Наш дошкільний заклад дає можливість розквітнути талантам кожної дитини, спонукає дітей до творчості:

- театральний гурток "Посмішка", який веде керівник музичний Кушнір О.В. (безкоштовно)

- Вокальний гурток «Калинонька», який веде керівник музичний Сидорова Т.В.(безкоштовно)

- Гурток "Шахи", який веде вихователь Шило І.М. (безкоштовно)

-Гурток "Кілобайтик", який веде практичний психолог Лукінова А.В. (безкоштовно)

- Гурток "Умілі ручки", який веде вихователь Гончарова О.В. (безкоштовно)

- Театральна студія театру тіней "Зірочка", який веде вихователь Куртєва Л.А. (безкоштовно)

- Гордість нашого садочку ляльковий театр «Зірочка», яким керують вихователь Архірєєва І.П. та музичний керівник Сидорова Т.В.

Завдання цих гуртків полягає в створенні умов для розвитку творчих здібностей дошкільників, формуванні моральних цінно­стей і орієнтирів особистості, забезпеченні естетичного виховання.

Ці гуртки допомагають виховувати зацікавлене та відповідальне ставлення малят до підготовки, проведення та оцінки театралізованої діяльності.

На заняттях діти вчаться орієнтуватися в навколишньому середовищі, адекватно його відображати й перетворювати, мислити, навчатися, пізнавати світ і переймати соціальний досвід, спроможність розв’язувати завдання, приймати рішення, розумно діяти, передбачати.

Проведення організованих гурткових занять в нашому дошкільному закладі починається з третього року життя.

Кiлькiсть переглядiв: 588

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.